Výrobky z ruliček

S ruličkami od toaletního papíru je možné vymyslet spoustu dekorací, které dokonce mohou až zdobit váš interiér. Nevěříte? Měli byste. Ruliček od toaletního papíru můžete rozhodně během velmi krátké doby získat hodně. Podobně na tom jsou i ruličky od kuchyňských utěrek. Bohužel ale všechny tyto ruličky končí většinou v popelnici a dále nejsou nijak využity. Pokud ale patříte mezi ty, kteří rádi tvoří něco nového a jste kromě toho i kreativní, opravdu si z nich můžete vyrobit dekorace do vašeho domu či bytu. Jestliže se vám to opravdu podaří, pak vám to může ještě navíc kde kdo závidět. Některé z těchto věcí mohou být dokonce i užitečné. Pokud navíc do takového vyrábění zapojíte i vaše ratolesti, pak uvidíte, že budou určitě nadšené.
toaletní papír s potiskem.jpg
Jedním z výrobků, který je možné vyrobit je například stojánek na mobilní telefon. Stačí jen, pokud do středu ruličky vyřežete otvor podle velikosti vašeho mobilního telefonu a pak celou ruličku polepíte nějakým vzorovaným papírem dle vašeho vkusu. Zezadu zapíchnete dva připínáčky, o které se bude stojánek opírat, a máte hotovo.
Věděli jste, že se může jednat i o skvělou pomůcku pro uložení všelijakých kabelů nebo i sluchátek? Jestliže nechcete, aby ruličky vypadaly šedě, můžete je opět polepit nějakým pěkným vzorovaným papírem.
Pěstujete nebo chcete pěstovat sazeničky? Pak k tomu rozhodně využijte tyto ruličky. Stačí jen, když je obalíte hnědým balicím papírem, aby měly dno, a převážete provázkem. Následně už jen vyplníte potřebnou zeminou a vše je připraveno. Jednoduché, že?
rulička od toaleťáku.jpg
Každý z nás má určitě doma plno tužek, fixů a mnoho dalšího. Co takhle si v nich udělat pořádek díky ruličkám? Jestliže budete mít volné odpoledne, pak věřte, že je možné za něj vyrobit překrásný stojánek, ke kterému budete potřebovat nějakou nižší krabičku, pár ruliček a balicí papír.
Můžete z nich vyrobit dokonce i krmítko pro ptáčky. Jediné, co budete potřebovat je rulička, burákové máslo a směs semínek. Jakmile bude vaše krmítko hotové, navlečte jej na větvičku nebo uvažte na provázek a pověste.
Samozřejmě je možné z nich vyrobit i mnohem více, ale my jsme se pro vás rozhodli vybrat to nejjednodušší a zároveň nejlepší.