Hypotéka pro podnikatele s jasnými pravidly a vyřízená expres

Podnikání se daří, všechna odvětví krásně rozkvétají, všechny účty se platí, firma prosperuje, prospívá i profituje a má krásné zisky, co víc si přát? Taková pohádka to však mnohdy v realitě opravdu není a podnikatelé či firmy zápasí s těžkými výdaji, náklady a s krutou realitou. Obvykle potřebují do firmy investovat další peníze nebo překonat těžké období či pokrýt aktuální zvýšené náklady a tak se půjčka rozhodně hodí.

Řešením v takových případech může být právě hypotéka pro podnikatele.

podnikatel kafíčko

Podnikatelé většinou vlastní nějakou nemovitost, může se jednat dokonce i o dům, byt, pozemek či jakoukoliv jinou nemovitost, komerční budovy, haly a další objekty, které mohou dát do zástavy a ručit s nimi v případě hypotéky. To je výhodné, protože za hypotéku získáte určitá procenta z hodnoty nemovitosti a nízkou úrokovou sazbu. V bance ale potřebujete k tomu všemu dokládat své vysoké příjmy, veškeré výdaje a musíte se prokazovat daňovým přiznáním. Není divu, že mnoho podnikatelů na tak vysoké nároky nedosáhne a proto se poohlíží rovnou po jiné variantě.

Nebankovní druhy hypoték už v plném rozpětí konkurují bankám. Navíc se často jedná o společnosti, které tolerují i záznamy v registrech dlužníků. Kde byste jinou podobnou hypotéku hledali?

mrakodrapy

S penězi navíc můžete naložit podle svého vlastního uvážení. Samozřejmě, že se jedná o podnikatelský úvěr, čili musí být investovány v rámci podnikání, ale již nikdo neudává, jak mají být investovány, takže s nimi můžete cokoliv zaplatit, nakoupit materiál na výrobu, splatit dluhy nebo exekuce, pořídit nové stroje a zařízení, vybavení či jen vyplácet měsíční náklady, záleží jenom na vašich potřebách.

Odhad je proveden ještě ten samý den, a pokud si přejete, tak půjčka je vyřízena expresně, například do 24 hodin. Získat přitom můžete běžně kolem 50% nebo dokonce až 70% z hodnoty nemovitosti.

Splácení probíhá za individuálních podmínek a doba splatnosti může být nastavena na jakoukoliv dobu, nejdéle většinou do 30 let.