A bez nějakých průtahů

Samozřejmě, že v bankovním ústavu jste již na jednání o umožnění uzavřít smlouvu o hypotéce byli, ale bankovní úředníci vám bohužel tolik potřebnou půjčku či hypotéku neschválili. K takovému kroku mohli mít celou řadu důvodů. Například se bankovním úředníkům nezdála výše firemního zisku, dalším důvodem k odmítnutí mohlo být to, že máte v registru negativní záznam. Může se například jednat o nezaplacení nějakého pojištění, například za vaše zaměstnance. Také se může jednat o to, že jste se opozdili s nějakou platbou. Nebo se také může jednat o to, že jste někdy nezaplatili faktury za telefon či jste se zpozdili s nějakou jinou splátkou. To mohou být důvody, že vám banka nevyšla vstříc.

nové firemní auto

Ale vy ty finanční prostředky pro firmu nutně potřebujete, musíte jako podnikatel udělat pro přežití vaší firmy plno kroků. A to například nakoupit nové technologie do výroby, doplnit neustále se ztenčující zásoby pro firmu a plno dalších věcí, které vás alespoň částečně ochrání před tak rychle narůstající inflací. Ano, ta je nyní strašákem nejen podnikatelů, ale také i řadových občanů. Takže co nyní uděláte k tomu, aby vaše firma dále prosperovala a nemuseli jste propouštět vaše zaměstnance. Rada zde samozřejmě je, a to požádat nebankovní společnost, která má jako svůj produkt hypotéky bez registru.

auto pro podnikatele

Ano, u této nebankovní společnosti tam vám vyjdou vstříc a to rychle, bez zbytečných nějakých průtahů a složitého papírování. Tato společnost nabízí nejen hypotéky bez doložení příjmu, ale také i nebankovní hypotéky bez registru. Takže moc neváhejte, čas běží strašně rychle, máte možnost si vypůjčit finanční prostředky a konečně můžete nakoupit nové výrobní technologie, doplnit ztenčené zásoby pro firmu a udělat plno dalších věcí, které vás alespoň částečně ochrání před tak rychle narůstající inflací.