A bez nějakých průtahů

A bez nějakých průtahů

Samozřejmě, že v bankovním ústavu jste již na jednání o umožnění uzavřít smlouvu o hypotéce byli, ale bankovní úředníci vám bohužel tolik potřebnou půjčku či hypotéku neschválili. K takovému kroku mohli mít celou řadu důvodů. Například se bankovním úředníkům nezdála výše firemního zisku, dalším důvodem k odmítnutí mohlo být to, že máte v registru negativní záznam. Může se například jednat o nezaplacení nějakého pojištění, například za vaše zaměstnance. Také se může jednat o to, že jste se opozdili s nějakou platbou. Nebo se také může jednat o to, že jste někdy nezaplatili faktury za telefon či jste se zpozdili s nějakou jinou splátkou. To mohou být důvody, že vám banka nevyšla vstříc.

nové firemní auto

Ale vy ty finanční prostředky pro firmu nutně potřebujete, musíte jako podnikatel udělat pro přežití vaší firmy plno kroků. A to například nakoupit nové technologie do výroby, doplnit neustále se ztenčující zásoby pro firmu a plno dalších věcí, které vás alespoň částečně ochrání před tak rychle narůstající inflací. Ano, ta je nyní strašákem nejen podnikatelů, ale také i řadových občanů. Takže co nyní uděláte k tomu, aby vaše firma dále prosperovala a nemuseli jste propouštět vaše zaměstnance. Rada zde samozřejmě je, a to požádat nebankovní společnost, která má jako svůj produkt hypotéky bez registru.

auto pro podnikatele

Ano, u této nebankovní společnosti tam vám vyjdou vstříc a to rychle, bez zbytečných nějakých průtahů a složitého papírování. Tato společnost nabízí nejen hypotéky bez doložení příjmu, ale také i nebankovní hypotéky bez registru. Takže moc neváhejte, čas běží strašně rychle, máte možnost si vypůjčit finanční prostředky a konečně můžete nakoupit nové výrobní technologie, doplnit ztenčené zásoby pro firmu a udělat plno dalších věcí, které vás alespoň částečně ochrání před tak rychle narůstající inflací.

Bez peněz nelze podnikat

Bez peněz nelze podnikat

Na soukromém podnikání je skvělé především to, že se jím dají vydělat neomezené, a tedy klidně i hodně velké peníze. Dá se tu vydělávat tolik, že by všichni obyčejní zaměstnanci zbledli závistí, kdyby znali takové cifry.

Jenže navzdory tomu se lidé často do podnikání nehrnou a raději se nechají někde jenom zaměstnat za pevně daný a obvykle nijak závratný plat.

eura mince

Jak je to možné?

Je to vlastně naprosto logické. Soukromé podnikání přece může vynášet, ale také tomu tak nemusí být. Je tu totiž celá řada možných problémů a hrozeb, které jakýkoliv byznys ohrožují, a když se jim nepodaří vyhnout, může být soukromý podnikatel v ještě zoufalejší situaci než i ten poslední z posledních zaměstnanců, pobírající třeba i hodně skoupou mzdu.

Podnikatelé se prostě musí snažit, aby si na sebe a vlastně i na chod svého podniku vydělali, ale navzdory tomu nemají nikdy jisté, že si na sebe vydělají. A mohou tedy mít namísto příjmů jako sen i přímo katastrofální dluhy.

eurová srdce

Zabránit se něčemu podobnému nedá. A tak je třeba mít se na pozoru a raději už v předstihu vědět, co si asi tak počít, když se někdy byznysu přestane dařit.

A co by tedy měli podnikatelé vědět? Třeba i to, kde si v případě nouze budou moci nějaké ty nezbytné peníze půjčit. A měli by vědět nejen o bankovních půjčkách, ale i o tom, že existuje třeba nebankovní OSVČ hypotéka. A to proto, že ocitne-li se soukromník ve skutečně závažných problémech, banky mu odmítnou vyhovět a něco půjčit, zatímco u nebankovních hypoték je to jiné. Pokud chce někdo nebankovní hypotéku, stačí mu dát tu do zástavy nějakou svoji nemovitost a půjčky se určitě dočká. I když má takový žadatel třeba příliš nízké příjmy, záznamy v registrech dlužníků, exekuce a jiné těžkosti, i když už neví, co si jenom počít, u nebankovní společnosti zkrátka uspět může. A o to tu přece jde.

Hypotéka pro podnikatele s jasnými pravidly a vyřízená expres

Hypotéka pro podnikatele s jasnými pravidly a vyřízená expres

Podnikání se daří, všechna odvětví krásně rozkvétají, všechny účty se platí, firma prosperuje, prospívá i profituje a má krásné zisky, co víc si přát? Taková pohádka to však mnohdy v realitě opravdu není a podnikatelé či firmy zápasí s těžkými výdaji, náklady a s krutou realitou. Obvykle potřebují do firmy investovat další peníze nebo překonat těžké období či pokrýt aktuální zvýšené náklady a tak se půjčka rozhodně hodí.

Řešením v takových případech může být právě hypotéka pro podnikatele.

podnikatel kafíčko

Podnikatelé většinou vlastní nějakou nemovitost, může se jednat dokonce i o dům, byt, pozemek či jakoukoliv jinou nemovitost, komerční budovy, haly a další objekty, které mohou dát do zástavy a ručit s nimi v případě hypotéky. To je výhodné, protože za hypotéku získáte určitá procenta z hodnoty nemovitosti a nízkou úrokovou sazbu. V bance ale potřebujete k tomu všemu dokládat své vysoké příjmy, veškeré výdaje a musíte se prokazovat daňovým přiznáním. Není divu, že mnoho podnikatelů na tak vysoké nároky nedosáhne a proto se poohlíží rovnou po jiné variantě.

Nebankovní druhy hypoték už v plném rozpětí konkurují bankám. Navíc se často jedná o společnosti, které tolerují i záznamy v registrech dlužníků. Kde byste jinou podobnou hypotéku hledali?

mrakodrapy

S penězi navíc můžete naložit podle svého vlastního uvážení. Samozřejmě, že se jedná o podnikatelský úvěr, čili musí být investovány v rámci podnikání, ale již nikdo neudává, jak mají být investovány, takže s nimi můžete cokoliv zaplatit, nakoupit materiál na výrobu, splatit dluhy nebo exekuce, pořídit nové stroje a zařízení, vybavení či jen vyplácet měsíční náklady, záleží jenom na vašich potřebách.

Odhad je proveden ještě ten samý den, a pokud si přejete, tak půjčka je vyřízena expresně, například do 24 hodin. Získat přitom můžete běžně kolem 50% nebo dokonce až 70% z hodnoty nemovitosti.

Splácení probíhá za individuálních podmínek a doba splatnosti může být nastavena na jakoukoliv dobu, nejdéle většinou do 30 let.

Nebankovní společnosti podají pomocnou ruku

Nebankovní společnosti podají pomocnou ruku

Vlastní bydlení je pro mnoho Čechů nedosažitelným snem, i proto mnoho z nich míří s vidinou výhodného úvěru do bankovní společnosti. Jenže banky jsou v zadlužování svých klientů nekompromisní a ne každý tak na tíženou hypotéku dosáhne. Jejich přísné tabulky už předem určují, zda máte na takovou půjčku nárok či nikoliv, a proto pokud byť jen prstem jedné ruky dosahujete do skupiny tzv. rizikových klientů, s největší pravděpodobností odejdete domů s nepořízenou.

společné stěhování

S nepořízenou odejdete i v případě špatné platební morálky v minulosti. Stačí jediný negativní záznam v registru dlužníků a okamžitě je na vás pohlíženo jako na neplatiče a nespolehlivého klienta. Platební historii si přitom můžete pokazit zdánlivě banálními prohřešky, nezaplacený účet za telefon nebo dluh na zdravotním pojištění a malér je na světě. Rozhodně neplatí, že v registru dlužníků se objeví pouze osoby s několikatisícovými dluhy, které odmítají nebo zkrátka jenom nemohou splácet.

Už samotné schválení úvěru v bance je poměrně složitý proces, který trvá i několik týdnů. Pokud tedy sháníte menší či větší obnos peněz okamžitě, v bance rozhodně nepochodíte. I tak ale nemusíte zoufat, nebankovní společnosti nabízení rychlé půjčky, které vás zachrání několik dní před výplatou.

Když se k vám banky obrátí zády?

podpis smlouvy

Stále platí pravidlo, že bankovní společnosti patří mezi nejvýhodnější poskytovatele půjček. Ovšem trh už v dnešní době nabízí i jiné možnosti, jak se nakonec k vytouženému finančnímu obnosu dostat – nebankovní společnosti. Zpřísněním zákona o spotřebitelských úvěrech se tak de facto staly nebankovní společnosti rovnocennými konkurenty bank.

Nebankovní hypotéka bez registru americkahypoteka.cz, rychlé půjčky bez doložení příjmů…i na takové produkty můžete v nebankovním sektoru narazit. Takové produkty jsou pro klienty často daleko lákavější, pružnější a rychlejší.

Nejlepší půjčka je jenom jedna, a ta opravdu stojí za to

Nejlepší půjčka je jenom jedna, a ta opravdu stojí za to

Jestliže právě řešíte půjčky a to, kde byste si mohli půjčit potřebné peníze, pak se vám jistě vyplatí, když do svého výběru zařadíte také nebankovní hypotéku. Má hned několik velkých předností, které vám jistě přijdou vhod, ať už sháníte peníze na cokoli.

dollar-499481_640

A právě o tom to také je – když chcete peníze na něco, co běžní poskytovatelé nemají ve vymezení úvěru, tak vám je nikdo nedá. Stejně tak jako v situaci, kdy vaše finanční kondice není zrovna ideální, anebo když máte na krku exekutora. Vlastně existuje celá řada situací, kdy v bance nedostanete ani korunu, bez ohledu na to, že na peníze spěcháte. To se vám může stát jak v případě, kdy nepochodíte kvůli nízké bonitě, tak v situaci, kdy vás tíží zápis v registru, anebo máte i jiné potíže. Banky jsou na své žadatele velmi přísné a pečlivě si vybírají, komu peníze svěří, a komu ne, protože nechtějí riskovat žádné potíže se splácením v budoucnosti.

euro-1353420_640

Takže ve všech podobných situacích se vám vyplatí, když zamíříte jinam. A to platí i v případě, kdy na peníze spěcháte, anebo když vám záleží na tom, aby vás půjčka a její sjednání příliš nezatěžovalo a neomezovalo.

Ve všech těchto situacích je nebankovní hypotéka naprosto ideální volbou. Mnozí lidé si ji sjednávají už jen proto, že moc dobře vědí, že její vyřízení, a následně i splácení, je nebude příliš zatěžovat.

Vždyť kde jinde vám dají peníze oproti ručení nemovitostí, aniž by se příliš zajímali o cokoli jiného?

Tuto půjčku můžete získat prakticky hned, peníze budou u vás doma už do týdne, anebo třeba ještě rychleji. A to je naprosto bezkonkurenční nabídka!

A k tomu, abyste ji získali, vlastně nemusíte udělat nic víc, než jen vyplnit krátký online formulář, což je otázka několika minut času.

Jak je tedy vidět, peníze leží lidem na dosah ruky, stačí jen vědět, kde si o ně můžete požádat.

Kdo je označován jako věřitel?

Kdo je označován jako věřitel?

Obecně a jednoduše řečeno, věřitel je ten komu dlužíte. Může to být věřitel na základě smlouvy, například u půjčky od bankovní nebo nebankovní společnosti, od rodiny, od známých. Věřitelem může být také společnost, které dlužíte za nedoplatky, například za zprostředkované energie, za telefon. Nebo dlužíte za nezaplacené účty u nájemného bydlení. Taková hodně populární je nezaplacená pokuta od dopravních podniků, která se nakonec může vyšplhat do velkých částek. Věřitelem může být také stát, pokud mu dlužíte za zdravotní pojištění, za nezaplacené daně například z vašeho příjmu. Hromada bankovekTakže věřiteli Fahd mohou být fyzické i právnické osoby, ale i stát. Pokud se dostanete do situace, že poskytnutou půjčku nesplácíte, nebo se opožďujete se splátkami, měli byste s věřitelem začít komunikovat a to neprodleně. Můžete požádat věřitele o odklad splátek, například, když jste se dostali bez svého zavinění do problémů s možností splácení. Může to být ztráta zaměstnání, nemoc, nebo jiná životní situace. Zde byste se měli snažit měsíčně hradit alespoň takovou částku, kterou si můžete v nové situaci dovolit. Pokud nebudete s věřitelem komunikovat a ani neplatit žádnou částku, abyste předešli velkému nárůstu svého dluhu, může vám věřitel zaslat upomínku, která se označuje jako předžalobní upomínka. Prázdné kapsy i kontoPokud nebudete reagovat a nepodniknete žádné kroky, následuje soudní řízení, po jeho ukončení rozsudek, který obsahuje vykonatelnost, kdy máte jako dlužník svůj závazek vůči věřiteli splnit. Pokud tento závazek dobrovolně nesplníte, může věřitel nechat nařídit exekuci, která je výkonem rozhodnutí, kterým je zabaven majetek dlužníka, aby byly uhrazeny jeho dluhy. Exekuce se provádí například srážkami ze mzdy, prodejem movitého i nemovitého majetku, přikázáním pohledávky z vašeho účtu. Po nařízení exekuce je velmi těžké se bránit.

Jak se nechat odškodnit?

Jak se nechat odškodnit?

Pokud využíváte k cestování leteckou dopravu, může se vám za jistých okolností stát, že vám aerolinie zaplatí ze své kapsy skutečně podstatnou část ceny celého letu. Tedy že poletíte ‚za pár šupů‘, jak se říká. Aby tomu tak ale bylo, je potřeba, aby bylo splněno několik nezbytných podmínek.

odlet letadla.jpg

V první řadě musí být váš let dostatečně zpožděný. Bez toho máte smůlu.
Dále musí jít o zpoždění zaviněné jenom a pouze pochybením dopravce, který vás měl dopravit na místo určení, ovšem neučinil tak. Ale ani to ještě není všechno.
Musí totiž jít také o aerolinie se sídlem v některé zemi Evropské unie, ve Švýcarsku, Norsku nebo na Islandu, případně musí jít alespoň o let provozovaný v rámci tohoto území nebo mající v některé z těchto zemí svůj počátek. Protože jenom na takové lety se vztahuje evropská regulace EC 261/2004, v níž je onen nárok na odškodnění zakotven.
Tím by to mělo končit. Jenže bohužel nejednou stále ještě nekončí. Protože je-li splněno vše zmíněné, je nárok nesporný, jenže…
Jenže aeroliniím se prostě něco takového ze své kapsy platit nechce. A proto se nejednou pokoušejí vymlouvat na okolnosti, při nichž odškodnění platit nemusí, jako je špatné počasí, přírodní katastrofa, špatná bezpečnostní situace, stávka zaměstnanců třetí strany nebo omezení letového provozu, respektive s poškozenými klienty nekomunikují a doufají, že to tito časem vzdají.

managerka podniku.jpg

A v takové chvíli přijde nejednou vhod právnická pomoc. Která je naštěstí dosažitelná pro každého. Nedočkáte-li se v případě zpoždění letu kompenzace jsou právě těmi, kdo jsou ochotni vám přispěchat na pomoc. A protože je to jejich živobytí, máte s jejich pomocí značnou šanci na úspěch. A i kdyby to snad náhodou nevyšlo, aspoň na jejich pomoci nebudete nic tratit. Protože si tito berou provizi pouze ze skutečně vysouzených peněz. A to je fér.

Úvěr, který vám skutečně pomůže

Úvěr, který vám skutečně pomůže

Mnoho potencionálních podnikatelů odradí od jejich záměru to, že nemají dostatek finančních prostředků do rozjezdu firmy. Jestliže jste přesvěcení, že je váš nápad skutečně dobrý a máte šanci se uplatnit, pak není důvod vše vzdávat.
eurové bankovky

· I velice úspěšní podnikatelé začínali tím, že si vzali nejprve úvěr.
Pokud teprve začínáte, pak může být tento způsob finanční pomoci pro vás u banky nedostupným. Tam totiž budou vyžadovat důkaz o výši vašeho příjmu. A jako podnikatel teprve začínající žádné daňové přiznání ještě mít nemůžete. Proto se raději rovnou obraťte na některého nebankovního poskytovatele, který má výhodné podmínky právě v oblasti podnikatelských úvěrů. Finanční produkt, kterým americká nebankovní hypotéka, je určen pro žadatele, který nemá možnost doložit vysoký příjem anebo pro toho, kdo má záznam v některém z registrů dlužníků.
· Podnikatelský úvěrje určen pouze pro firmy a OSVČ pro financování potřeb, které jsou přímo spojené s podnikáním.
· Pokud o úvěr žádá osoba soukromá, pak bude poskytnut úvěr spotřebitelský.
§ V tomto případě je nabídnuta úroková sazba od čtyř procent pro žadatele s drobným záznamem.
§ Jestliže se bude jednat o závažnější prohřešky, pak se úroková sazba zvedne na částku od sedmi procent.
plná peněženka

Žádné sankce za předčasné splacení

Spotřebitelský i podnikatelský úvěr je založen na zástavě nemovitosti, a tudíž jsou otázky příjmů a registrů podružné.
· Díky tomuto finančnímu produktu si můžete vyplatit exekuce, konsolidovat půjčky, nevýhodné úvěry a vyplatit drahé zástavy.
Stačí poslat internetovou cestou fotografie vybrané nemovitosti a vyplnit on-line dotazník. Váš úvěr může být předschválen už do čtyřiadvaceti hodin. Až si budete rozmýšlet dobu splatnosti, tak se neobávejte určit si delší lhůtu. Pokud bude možnost doplatit dříve, můžete tak učinit i bez jakýchkoliv sankcí.