I vy můžete mít hezký pozemek

Máte dům se zahradou, zahrádku v kolonii, nebo chalupu, kam vyrážíte párkrát do roka? Určitě máte zkušenosti s údržbou takových pozemků. O každý pozemek se musíme starat, protože jinak zaroste vším možným, a jeho návrat do hezkého stavu bývá těžký, a někdy až nemožný. Spousta lidí má zkušenosti s tím, že jak pravidelně nesekají trávu, velmi rychle se zahrada či jakákoliv jiná zeleň začne měnit v džungli. Pozemek je potom plný plevele, který umí dorůst do výšky několika metrů. Výtrusy z takového plevele zanáší okolní pozemky, a plevel z vaší zahrady se hravě dostane až na druhý konec vesnice.

sekání trávy

Zaplevelení a neudržování pozemků je častý problém napříč celou republikou. Dochází k němu všude, protože někteří lidé se o majetek nestarají z mnoha důvodů. Jedním z nich je pobyt v zahraničí, dalším častým důvodem jsou ty zdravotní, kdy už lidé nemají sílu.

Vlastníte také pozemek, který potřebujete udržovat, ale síly už vám nestačí? Provádíme sekání trávy Brno – a nejen tam. Posečeme zahradu i louky kdekoliv potřebujete. Máte problém se zvládnutí plevele za vaším domem, u vaší chalupy nebo louky? Nebojte se na nás obrátit. Nechat si posekat trávu není žádná slabost. Údržba je leckdy velmi náročná jak fyzicky, tak časově a psychicky. Léta sporadicky sečený pozemek může být zarostlý vším možným, a to včetně dřevin.

Už se nemusíte trápit
Nás si lidé volají ze všech koutů republiky, protože nabízíme

  1. Profesionální přístup
  2. Obhlídku terénu před započetím prací
  3. Kalkulaci před uzavřením spolupráce
  4. Veškeré stroje k dispozici

traktorek na trávu

Společně se podíváme na váš pozemek, a na základě toho vám spočítáme cenu. Ta se odvíjí od členitosti a velikosti pozemku a od použitých strojů. Kromě zručných zaměstnanců máme k dispozici nejen sekačky, ale především traktory, mulčovače a další výbavu, díky které zvládneme všechny pozemky zbavit plevele a dřevin.