Když banka nechce půjčit rozkoši

Není to vůbec žádná výjimka ani žádná překvapivá novinka, některé banky a bankovní subjekty zkrátka nepůjčují a nevěnují se tak erotickému průmyslu a všem byznysovým odvětvím, jako ostatním oblastem. A že pro to mají nemalé důvody, to je taky pravda. Ale celou tuhle hru mohou brzy ukončit kryptoměny – není to jenom o půjčkách, ale vůbec o celém fungování tohoto průmyslu obecně.

lodičky a pouta

Proč nechce banka půjčit

Spousta podnikatelů v oblasti erotiky se potýká s nezájmem bank poskytovat větší úvěry na rozšíření podnikání. I když je erotický průmysl jeden z nejvíce se rozvíjejících, lidé po celém světě nakoupí erotické zboží ročně až za 20 miliard dolarů, což není vůbec špatné číslo. Banky zkrátka nechtějí investovat žádné své peníze a nechtějí být ani spojováni s tímto byznysem, samozřejmě záleží, v jaké zemi se nacházíte. Ať už je to menší ostych či morální blokace, nic není tak velkým důvodem pro nepřekonání takové bariéry, jako ztráta peněz.

 

Bankám se zkrátka spoust plateb nevyplatí. Jsou to většinou případy, kdy si manžel zaplatí nějaké to předplatné lechtivějších stránek, manželka na platbu přijde a ten ji potom urychleně nějak chce zamést pod koberec. Většinou to jsou problémy, které musí řešit poskytovatel kreditních karet a bankovních účtů přímo s byznysem a tratí tam nemalé částky.

žena v rozkoši

Anonymita jako klíč

Internetové měny však mohou celou tuto záležitost změnit, protože není třeba nakupovat přes banku či kreditku, můžete převádět částky přes vysoce anonymizovaný peníz po internetu, aniž by kdokoliv cokoliv zjistil. A proto se některé erotické služby a výrobky dají zaplatit i bitcoinem, protože je to výhodné pro obě strany a mohou tak sloužit tomuto odvětví jako toliko kýžený impuls pro rozvoj podnikání. Každoroční útrata lidí na světě by měla do několika let přehoupnout částku 30 miliard dolarů, a proto se obchodníci těší a doufají v nově zaváděné kryptoměny.