Pěkné vztahy

Vzpomínám si, jak jsem si našla svého přítele na oslavě. Poznali jsme se na oslavě narozenin mé sestry. Moje sestra slavila narozeniny a řekla si, že když má třicetiny, tak udělá nějakou větší oslavu. Byla jsem ráda. Protože oslavy mám ráda a poslední rok a půl jsem na žádné pořádné oslavě nebyla. Takže moje sestra zamluvila opravdu velkou hospodu, kam pozvala dvacet osm lidí. Takže jsem si řekla, že ten celý večer si pořádně užiji. A taky se tak stalo. Sestra dokonce nechala udělat pořádnou svíčkovou, kterou nám všem dala a musím říct, že svíčková byla opravdu dokonalá.

Na oslavě bylo mnoho květin.

Moc nám všem chutnala. Tak i kdybyste viděli ten dort a všechny ty zákusky. Všechno bylo dokonalé. A taky jsem byla ráda, že tam sestra měla tolik kamarádů, že atmosféra byla perfektní. Byla jsem ráda že tam byly samé skvělé vztahy. A musím říct, že kde jsou dobré vztahy tak je i dokonalá atmosféra a nálada. Já si totiž pamatuji, jak jsem jednou byla na jedné oslavě, kde to jenom bylo dusno.

Dobré vztahy se vyplatí.

Byla tam totiž jedna holka, která tam potkala svého bývalého přítele s novou přítelkyni. Musím říct, že takové napnuté vztahy jsem už opravdu dlouho neviděla. Samozřejmě, že se tam pohádali a oba dva potom odešli. Myslím si, že je naprosto výhodné, pokud bývalí partneři udržují spolu třeba přátelské vztahy. Anebo alespoň takové, že se nebudou slovně napadat a urážet. Nicméně ale na sestřině oslavě jsem potkala svého přítele, se kterým jsem dodnes. A musím říct, že máme spolu pěkné vztahy a klape nám to. Příští rok slavíme naše druhé výročí a já se těším, že si uděláme taky nějakou velkou oslavu. Myslím si, že každý velký okamžik si zaslouží nějakou velkou oslavu nebo něco podobného. Mě se moc líbí, když se sejde hodně lidí, kde jsou samé dobré vztahy, aby se lidi poznávali a vyměnili si své zážitky a poznatky. Taky se mi líbí, když si lidé pomáhají a nic si navzájem nezávidí.