Poradíme, jak správně hubnout

Poradíme, jak správně hubnout!

Ale pozor! Není to o tom, že budete neustále držet diety, a to pěkně ve sledu bílkovinová, zeleninová, redukční, dieta hollywoodských hvězd, „tuko-žroutská polévka“ a spousta jiných …

Váš organismus se stává vyčerpaným a dalšími a dalšími dietami ho vlastně trápíte, už neví, co si má myslet, metabolismus se zpomaluje, až přestává kalorie spalovat. A to je začátek konce. Pak už vám žádná dieta nepomůže. Stejně tak vám nepomůže ani hladovění, protože tělo dostává šok.

správné hubnutí

Nepodceňujte pravidelnost v jídle! Pravidelná strava je důležitá.

Náš organismu je totiž nastaven na přežití. Proto v době válek a hladomorů lidé přežívali. Organismus se naučil trávit z mála, protože chuť a síla žít byla veliká a tělo se mu přizpůsobilo i za krutých podmínek. Jenže my dnes kruté podmínky nezažíváme, jednou se přejíme, poté držíme hladovky, diety a náš organismus je zmatený. Proto, když nejíme pravidelně, si každou porci „schovává“ do zásoby – to pro případ, že by dlouho opět nic k jídlu nedostalo. A tak tristně může docházet k tomu, že jíme málo, ale přesto tloustneme. Je to velmi jednoduché, když toto pochopíte, bude se vám snázeji hubnout, obzvláště, když zařadíte do svého jídelníčku, který zpravidelníte, proteinový nápoj.

nutriční drinky

Proteiny slouží jako stavební kámen k tvorbě svalů a k usnadnění hubnutí.

Proteiny totiž usnadňují hubnutí. Jejich složení je vysoce vyvážené a tím pádem váš organismus dostane přesně to a v jedné pravidelné dávce – co potřebuje. Vy můžete jíst „normálně“, ale zařazením nutričního proteinového koktejlu vyladíte potřeby svého těla. Proteinové nápoje GOODLY se mohou nazývat i „jídlem v prášku“, a to proto, že obsahují spoustu vitamínů, minerálů, vlákniny i trávicích enzymů a čtyři druhy probiotik. Nechybí ani zdravý lněný olej pro správné fungování vašeho těla.