Zábavné cestování s dětmi

Mezi nejoblíbenější místo, ve kterém si spoustu zábavy užijí nejen děti, ale i jejich rodiče, je Kocourkov. Ve kterém se návštěvníci ubytují v areálu Pekla Čertovina. A prožijí tu jeden z nejzábavnějších víkendů v celém roce. Už názvy apartmánů, ve kterých jsou ubytovaní,  napovídá mnohé. U Čarodějnice, Alcatraz či U Piráta. Nejvíce oblíbený je pokoj Autosalon. Který je prostornější, protože se do něj musí vejít všechny super bouráky. Snídaně tu jsou podávány v pekelném šenku, ve kterém může celá rodina i povečeřet. Nabízeny jsou samé pekelné speciality. Relaxovat tu mohou návštěvníci ve vířivce a pokud počasí dovolí, připravený je i venkovní bazén. Pro nejmenší jsou každý den v čertí herničce promítány pohádky s patřičnou tématikou. V Pekle Čertovina během pobytu je možné potkat mnohé pekelníky. A po zakoupení vstupenky i samotného Lucifera. Dobrou volbou je prozkoumání okolí. Dlouhými rodinnými procházkami v úchvatné přírodě.

Průzkum okolí

Příjemné vzpomínky si všichni rodinní příslušníci odvezou i z romantického pobytu ve Mlýně. A ne ledajakém. Pohádkovém. Čemuž odpovídá i styl ubytování. Přestože jsou pokoje vybaveny tou nejmodernější technikou, připadat si budete jako na zámku. Součástí mlýna je i vlastní rybník, který umožní příjemné procházky kolem jeho břehů. Ale i relaxaci v cedrovém sudu, který tu čeká s ohřátou vodou na svoje návštěvníky. Po třiceti minutách koupele se všichni cítí jako znovuzrození. Zapůjčit je možné pro celou rodinu rybářské pruty. A posedět u vody, za klapotu mlýnského kola. Pohádková vesnička je rovněž místem, které si zamilují nejen děti.

Koupel v bazénu

Celý pobyt je zahájen uvítacím ceremoniálem. Bábovkou, kterou upekla pro své hosty samotná Karkulka. Vzápětí jsou všichni nadšení způsobem ubytování. Kouzelná chaloupka, rozdělená do dvou poschodí, umožňuje dostatek soukromí jak rodičům, tak dětem. A hlavně jim. Protože ve všech pokojíčcích je připravena krabice pohádkových kostýmů. Ve kterých si užijí spoustu zábavy i za nepříznivého počasí. Součástí areálů je i krytý bazén s teplou vodou. Určitě si nezapomeňte přibalit před odjezdem plavky.