Půjčovna dodávek Praha

Také se vám stalo, že ačkoli jste puntičkáři, kteří všechno dopředu plánují a najednou BUM a plán je v čudu? Prostě nějaká složka z vaší mozaiky vypadne, a kdybyste se rozkrájeli, tak s tím nic nenaděláte? Své by o tom mohl vyprávět Pavel. Zrekonstruoval domek, část vybavení bylo třeba obnovit a tak si se ženou sedli, všechen nábytek, osvětlení, vybavení kuchyně nakoupili on-line v Praze, zbývalo jen vyzvednout. Samozřejmě i doprava byla zajištěná, měl dorazit Karel se svojí dodávkou, ale co čert nechtěl, Karel měl pozdě v noci havárii, sice sám byl v pořádku, ale auto bylo nepojízdné.

Citroën Jumper

Pavel dostal záchvat vzteku, lítal po domě a zuřil. Markéta, jeho manželka, plakala, nesnášela, když je manžel naštvaný, navíc cestou měli s Karlem vyzvednout stromky do zahrady, které si Markéta objednala v pražském zahradnictví. Navrhla tedy, že objednané zboží nechají dopravit přímo obchodem, i když jí bylo líto, že nebude mít své stromky do zahrady. Vtom ale otevřel dveře rozespalý syn, nasadil výraz nešťastníka a povídá: „ A co bude s tím mým hadem? A co naše babička? Chtěla dovézt ty brambory.“ „Táák, nábytek, stromky, had i brambory a všechno je v háji!“ Řval Pavel a kopal do komody. Mezitím si syn Matěj, nadšený chovatel plazů, protřel rozespalé oko, usmál se a chytil rozzuřeného otce za ruku a táhl ho do svého pokoje.

Peugeot Boxer

Rychle zapnul počítač a už předváděl geniální řešení: „Podívej, tady to mám. Objednáme dodávku. Půjčovna dodávek Praha Rentcarservice.cz. Do Prahy pojedeme oba, ty převezmeš dodávku, můžou nám ji i přistavit podle potřeby, já potom pojedu za tebou naším autem. Všechno zvládneme! Naložíme nábytek, mamce stromky, stavíme se pro mého zamluveného hada, babičce vezmeme pytle brambor u sestřenice Běty a všechno v pohodě dovezeme domů a pak dojedeme vrátit dodávku. Půjčovna dává 500 km zdarma k půjčovnému, tam se pohodlně vejdeme!“ Puntičkář Pavel se zklidnil. Harmonogram dne byl zachráněn, vše klapne jak má. Manželka přestala plakat a oba jsou pyšní na syna Matěje, jak krásně zachránil tak prekérní situaci.