Pokrokové, efektivní a vysoce stabilní texty

Takzvané PR články píšeme vždy originální. Jedná se o články, které mají 1800 znaků a obsahují obrázky. Tento typ nahradil původní verzi 1.0. Původní verzi stále ještě mají naši klienti k dispozici. Nová verze však zajišťuje lepší stabilitu na Googlu a vyšší efektivnost, protože nároky dnešních internetových vyhledávačů se neustále zvyšují.
Za dobu naší působnosti se již mnohé změnilo, protože naše společnost funguje již pěkných pár let, a proto jsme ani my nemohli zaspat nebo otálet, a vymysleli a nabídli jsme našim klientům novodobou formu textů, která se nyní nazývá 2.0.google.png

Vzestupný trend

Texty mají stále vzestupný trend. Stíhají veškerým náročným podmínkám internetu a internetových vyhledávačů. Jeden článek se píše na jedno klíčové slovo nebo na jeden odkaz, čímž ještě zefektivňuje potřeby klientů. Obsahuje 1800 znaků a také obrázky přidané k danému tématu.
Publikace textů na webové stránky:
Texty se publikují na weby. Tuto službu samozřejmě zprostředkováváme, protože se jedná o naší práci. Co je vašim úkolem? Pouze určit klíčová slova a jejich počet. O nic jiného se nebudete muset starat. Naše společnost už zařídí tvorbu a psaní textů a také jejich publikaci na webech. Jakmile naše spolupráce skončí, zašleme vám odkazy na jednotlivé stánky, kde se texty vyskytují. sociální média.jpg

  1. Weby, kde se texty nachází, jsou zajištěné SSL zabezpečením.
  2. Fungují na více jak 50 serverech. Nenecháváme nic náhodě.
  3. Weby také používají tematické kategorie, to znamená, že text bude zařazen do kategorie, kde se nachází podobné texty.
  4. Pravidelně se na těchto stránkách upravuje také redakční obsah, takže se stránky stále aktualizují.
  5. Takové weby jsou bohaté na obsah a také bohaté na návštěvnost, která je zde maximálně vytížena.
  6. Navíc se dají číst i z mobilního zařízení.
  7. Pro naši práci je samozřejmostí starat se o celé SEO komplexně, proto také dáváme velký pozor, abychom nepublikovali text na webu, ze kterého by už vedl zpětný odkaz. Využíváme weby, které běží na IP adrese, ze které ještě není nastaven žádný zpětný odkaz.