Prodej mobilheimu na splátky

Mobilní dům je způsob komfortního a cenově dostupného bydlení, které se dá srovnat s bytem. Mobilheim můžete využít k rekreačnímu, tak i celoročnímu bydlení. Může být i řešením nebytových prostor, jako například kanceláří, ubytoven, šaten a jiných. Aby byli mobilní, to zaručuje podvozek se speciálními koly a tažným zařízením, to potom lze připojit za automobil. Proto to můžete přemisťovat po veškerých komunikací.

Ceny mobilních domů jsou různé, odvíjí se od stavu, stáří, velikosti a výbavy domu. Nejlepší na financování mobilního domu je mít přímo hotovost, což při nabídce cen za mobilní domy nebývá problém. Věděli jste, že může být prodej mobilních domů i na splátky? Koupi mobilního domu můžete financovat spotřebitelským úvěrem, ale ty jsou bohužel dražší než běžná hypotéka, kvůli vysokým úrokům. Nejlepší je se obrátit na vlastní banku, která vám vytvoří nabídky financování. Některé banky nabízejí půjčky na lepší bydlení, kde se dají splátky rozložit až na 10 let.

bydlení v mobilheimu

Někteří prodejci zajišťují financování mobilních domů a to spotřebitelským úvěrem od společnosti Essox s.r.o. Zde je výše akontace od 10% a splátky si můžete nechat rozvrhnout až na 84 měsíců. Žádost o úvěr si můžete nechat zařídit už při výběru mobilního domu.

Také mobilní dům lze financovat pomocí půjčky od nebankovní společnosti, ta půjčí i problémovým klientům, ale je to varianta financování, která má možná rizika, jako například vysoký úrok, proto je dobré možnost této varianty zvážit. Bohužel mobilní dům nelze financovat hypotékou, jelikož podle zákona je to věc movitá.

léto a mobilhome

Jak říká bankovní zákon: „ Hypotékou můžete financovat koupi nemovitosti, jako je pozemek, byt či rodinný dům, případně jeho výstavba. Protože pak takovou nemovitostí ručí její majitel bance a banka mu půjčí peníze. Proto to u mobilních domů nejde, jelikož zástava, která se dělá formou zápisu vkladu na katastr nemovitostí, by nebyla provedená.