Jak na umělé řasy

Na internetu naleznete spoustu rad a hlavně nápadů jak na umělé řasy. Nejdůležitější ale na tom všem je, se správně rozhodnout. Vaše rozhodnutí by mělo spočívat v tom, zda si řasy budete chtít aplikovat sami, nebo se raději poohlédnete po nějakém tom kosmetickém salónu. V dnešní době ale většina žen raději upřednostňuje kosmetické salóny. Mějte ale na paměti, že za tuto službu zaplatíte a to nemalý peníz.
umělé řasy
Je důležité řasy postupně doplňovat a to v intervalu od dvou až čtyř týdnů. Nabídka umělých řas je velmi široká a proto je více než jasné, že si na své přijde každá žena. Přijdou si na své i ty ženy, které upřednostňují spíše přirozený vzhled ale i ty, které dávají raději přednost extravaganci. Na trhu naleznete celou škálu syntetických i pravých řas.
Pravé řasy jsou nejčastěji vyráběny z lidských vlasů nebo norčích kožichů. Syntetické řasy jsou řasy vyráběné z umělých vláken. Máte na výběr z řady zvané Silk, což jsou řasy hedvábné nebo z řas 5D. Řasy 5D se výrazně liší a to jak v délce tak i barvě.
Jestliže se rozhodnete pro jejich aplikaci sami, určitě byste neměli opomenout použití dvou pinzet, lepidla na řasy, šikovné ruce a hlavně trpělivost.
Nezapomeňte se před aplikací odlíčit, jelikož je potřeba mít čistou a suchou pleť, aby lepidlo více než dobře přilnulo.
Je mnohem praktičtější řasy podložit oční náplastí, abyste zabránili nežádoucímu kontaktu lepidla s okem.
V dalším kroku už stačí řasy jen pečlivě přilepit.
modré oko
Možná si teď říkáte, jak se o takové řasy správně starat. Je to velmi snadné. Je ale důležité, abyste dodržovali body, mezi které patří nepoužívání mastných krémů a odličovacích přípravků, omezení přímého kontaktu očí s vodou alespoň po dobu 48 hodin, nelíčení se v okolí očí apod.
Jestliže se opravdu rozhodnete pro vlastní aplikaci doma, pořiďte si oční náplast. Bez ní totiž může být aplikace velmi nepříjemná, protože dochází k vypařování lepidla a může to nepříjemně působit na oční sliznici. Můžete se ale setkat i s alergickou reakcí na lepidlo. Pokud k něčemu takovému dojde, řešením je od umělých řas ustoupit.