Léto budiž pochváleno

Všichni nedočkavci a příznivci koupání http://www.kolin.cz/topenarstvi/ ve venkovním bazénu již netrpělivě odškrtávají dny, kdy se to všechno studené obrátí v teplo teplíčko. A pak už zase budou moci hupnout do vody.
Hej nedočkavci, to klidně můžete i nyní. Voda bude, pravda, asi trošku chladnější, ale to by vám nemělo vadit. No a s vámi, co tolik nespěcháte se mrkneme na to, zda máte k letnímu koupání všechno potřebné bazénové příslušenství https://www.chlorito.cz/bazenove-prislusenstvi.Vlasy a voda
K tomu patří spousta věcí a o další spoustě bychom se ještě mohli dohadovat.
Ale pojďme se podívat jen na ty základní. Tedy, základ je filtrace. Ať je jaká je, být u bazénu by měla být, protože udržuje vodu čistou a průzračnou.
Dále jsou to všelijaké chemické náležitosti, které se týkají hubení sinic a jiných škodlivin. Samozřejmostí je tedy něco s chlórem, to je jedno co.
Obě tyto věci nám pomohou, aby byla voda ke koupání použitelná a nemuseli jsme ji často měnit. Co by to provedlo s naší peněženkou při ceně za jeden kubický metr vody, to je zcela jasné. Není vyloučeno, že bychom „přišli pankrot a museli jít žebrem“, jak krásně píše pan Poláček.
Další věci na čištění vody již nejsou nějak moc důležité, Ale také se vyplatí je mít. Je to třebakartáč, kterým občas vymetete pavučiny, obrazně řečeno, nebo také síťka, co vypadá jak na motýly. Ta je na vylovení hrubších nečistot.
Zbytek „potřebností“ je již jen takovou perličkou na dortu. Je to například teploměr, zahradní sprchy, neboschůdky do, i z bazénu, abychom tam, nepadali jakoraněný vorvaň.Žena u bazénu
Můžete mít i solární ohřev. Ten oceníte zcela jistě při začátku a konci koupací sezóny, kdy jsou přece jen již rána chladnější a voda krapet studenější.
Nuže, nehupsejte do bazénu, ale do sklepa, nebo tam kde máte bazénové příslušenství a vše si řádně zkontrolujte. A pokud něco nemáte, ihned si to obstarejte.