Kdy využít služeb půjčovny aut v Praze

Mít své vlastní auto vyžaduje spoustu starostí. Jejich objem se zvyšuje, resp. je přímo úměrný stáří a opotřebení vozu, takže čím starší auto doma máte, tím větší pravděpodobnost neočekávaných investic do náhradních dílů. Automobil je velmi složitý komplex technických vymožeností, s nimiž si amatér již nedokáže poradit v takovém rozsahu, jak tomu bývalo u automobilů např. za socialismu.

Počítejte tedy s tím, že kromě povinného ručení, poplatků za parkování a za dálniční známky, kromě pravidelných plateb za STK a výměn olejů, pneumatik a dalších „banálních“ zásahů budete potřebovat další finance pro tyto případy.

jízda na dovolenou

Výše uvedené skutečnosti mohou být důvodem, proč si raději vozidla pronajímat, namísto jejich vlastnictví. Je to podobné, jako u pronájmů přívěsných vozíků a karavanů, které se také mnohým z nás nevyplatí doma garážovat, když je využijeme jen občas. Pokud máte svůj vůz pouze pro občasné pojíždění po nákupech nebo na dovolenou, a nepotřebujete jej prakticky denně např. k práci a využíváte městskou dopravu, pak můžete pronájem alespoň zvážit.

silnice v přírodě

K čemu se dá využít pronájem vozidla

Dovolená – jeden z příkladů, jak využít pronajatého vozidla z půjčovny aut v Praze Autopůjčovna Milan, bez reklamních nápisů, který může vypadat, jako by byl váš. Takto se na dovolenou vydáte v rámci rodiny nebo party nadšenců a jedinou vaší starostí bude plán cesty, nikoli technické záležitosti spojené s provozem vozidla. K dispozici budete mít dálniční známku, povinné ručení, asistenční službu a havarijní pojištění.

Oslavy – chcete obdarovat své blízké netradičním způsobem? Chcete si nějak vylepšit promoci, maturitní večírek, svatbu, zlatou svatbu, narozeniny apod.? Využijte pronájem minibusu a vydejte se se svými blízkými třeba na hrad Karlštejn, Křivoklát, k řece Berounce na přehradu Klíčava, k Máchovu jezeru, na hrad Kokořín, a to jsme vám vyjmenovali jen několik zajímavých míst v okolí Prahy. Vůz si můžete pronajmout pochopitelně i na více dnů.