Laserová hra je důvodem, proč se bavit v jakémkoliv věku

Říkáte o sobě, že jste typ člověka, který se nikdy nepřestane bavit a vyhledávat adrenalin, který přispívá k vaší dobré náladě? V takovém případě jistě neodmítnete příležitost zúčastnit se jakékoliv akce a hry, která vám přijde pod ruku. Jestli vám ovšem došli nápady, zveme vás na novodobou hru, která se těší velkému zájmu i proto, že nemá limity.

Laser game se můžete zúčastnit – ať jste staří nebo mladí a nepotřebujete u ní projevit ani speciální dovednosti a praxi. Jediné, co budete během hry s laserovou zbraní potřebovat je postarat se o to, abyste si ji užili od začátku do konce se všemi, kteří se rozhodnou do Lazerfun zavítat s vámi.

lasergame_aztec04

CO JE TO LASER GAME?

Tento typ hry se do podvědomí lidí dostal sice už dávno, ale u nás nebyl zdaleka tak populární jako v jiných zemích. To je ale už minulostí, protože laserová aréna, ve které si můžete zahrát tuto akční hru na vás čeká i v Praze. Abyste se do hry mohli pustit, dostanete speciální vestu, která zaznamená zásahy od vašich soupeřů. Pokud vám světelné body zhasnou, hra pro vás končí. Ale to ještě neznamená, že se do ní nemůžete opět vrátit, protože nabídka 11 her zahrnuje i několik takových, které vám „život“ dovedou vrátit.

Pistole, ze které budete střílet vám ani nikomu dalšímu nezpůsobí zranění, protože z ní vycházejí pouze paprsky laseru. Nepřemýšlejte tedy dlouho nad tím, zda je tato hra „to pravé ořechové“ i pro vás. Přijďte se o tom přesvědčit na vlastní kůži v Aztécké aréně nebo v Labyrintu.

labyrint (52)

ARÉNY – TAM, KDE TO CELÉ ZAČNE

Aztécká aréna vám nabídne kromě vnitřních prostorů i venkovní prostředí, kde můžete využít vašeho smyslu pro nenápadnost a schovat se v předem připravených úkrytech. Pokud sestavíte menší skupinu hráčů, je tato volba pro vás tou nejlepší, kde si hru s vašimi milovanými dokonale užijete.

Labyrint naopak otevře dveře větším skupinám hráčů a nabídne vám prostředí pouze s neonovým osvětlením. Vzrušující na tomto bludišti je to, že budete muset být pořád v pohybu, protože ani v labyrintu se neschováte před soupeři, kteří po vás budou střílet.

Bavte se v každém věku a v případě, že nemáte žádný typ na program, neváhejte zamířit na laser game, kde se o zábavu pro vás postaráme.