MÓDA A BARVY

Každá barva má něco do sebe, každá je něčím výjimečná a každá na nás působí jinak. Někdo má rád módní výstřelky s kupou barev a někdo raději barvy neutrální. Záleží to na vkusu každého z nás. Nikdo nám přece nemůže zakazovat, co nosit a co ne.
Pokud si myslíte, že outfit jen v jedné barvě je nudný, pak se rozhodně pletete.
Lze jej rozhodně považovat za výzvu. Dokonce i mnoho známých hvězd má nejraději jednobarevné outfity. Rozhodně se u nich můžete inspirovat. Jsou to například hvězdy
jako Vanessa Hudgens nebo Kim Kardashian. Rozhodně jim to v jednobarevné sluší.
modelka na podzim
Třeba bude i vám. Stačí to jen vyzkoušet.
S každým rokem se mění tzv. IN barvy. Minulý rok to byly hned dvě. Jednalo se o modrou
a růžovou. V letošním roce jste se mohli setkat se zelenou a ta, která přijde v roce 2018
je nám zatím neznámá.
Snad každá z nás miluje černou. Hodí se prakticky všude a ke všemu. Jenže, je opravdu dobré mít šatník pouze v černé barvě? Asi to není úplně to pravé ořechové. Pokud doplníte i světlé barvy, uvidíte, že vašemu šatníku dodají ten správný šmrnc. Pokud nevíte, která ze světlých barev vám sluší nejvíce, rozhodně se nebojte zeptat kamarádky nebo prodavačky. Určitě vám rády poradí. Rozhodně se toho nesmíte bát.
barvy v prášku
I taková šedá barva není k zahození. Je taková univerzální, takže se rozhodně nebojte ji vyzkoušet. Pokud vám přijde smutná, určitě ji zkuste zkombinovat s červenou nebo růžovou. Uvidíte, jak najednou obživne.
Barev existuje opravdu velké množství. Stačí si jen vybrat a rozhodně se toho nebát.
Asi budete překvapeni tím, že děti mají dobrý vkus nejen na barvy, ale i oblečení. Když
si od nich necháte někdy s tímto poradit, určitě budete překvapeni a třeba se vám to na konec bude ještě tak líbit, že si to prostě na sebe oblečete.
Tak vzhůru na nákupy těch nejskvělejších outfitů!